HypoAsistent

7_logo_HYPOASISTENT-300x105

 

HYPOASISTENT je makléřskou společností specializující se na problematiku hypoték pro českou i zahraniční klientelu a financování klientů na developerských projektech.

Značka HYPOASISTENT vznikla v roce 2010 jakožto prémiová značka v oboru hypotečního financování. Klienti i obchodní partneři oceňují zejména odbornost a profesionalitu makléřského týmu, který má více než 15 let zkušeností s financováním rezidenčních nemovitostí.

HYPOASISTENT je smluvním partnerem všech hypotečních bank a spolupracuje i se stavebními spořitelnami. Díky tomu může klientům nabídnout zcela objektivní pohled a představit optimální varianty financování.

Díky kvalitnímu portfoliu klientů, vysokému objemu celkové produkce a vysoké úrovni zpracování úvěrových složek jsou pro klienty HYPOASISTENT připravené speciálníslevy na úrokových sazbách a poplatcích. Klienti HYPOASISTENT se nemusí starat ani o potřebné „papírování“, maximum vyřídí samostatně hypoteční makléř. Ten je klientovi k dispozici i při čerpání úvěru a na konci fixace úrokové sazby, kdy pomůže s bankou dojednat výhodné podmínky i pro další fixační období.

HYPOASISTENT je členem Asociace hypotečních makléřů ČR a nositelem certifikátu „FÉR Hypotéka“.

HYPOASISTENT podporuje transparentnost realitního i hypotečního trhu a podílí se na vývoji nových technologií. Provozuje několik specializovaných webových portálů pro zvýšení finanční gramotnosti a hypoteční kalkulačku HYPOASISTENT pro „chytré telefony“.

V případě, že pro úhradu kupní ceny vybrané nemovitosti uvažujete o financování hypotékou, využijte tuto nabídku platnou měsíc od ukončení LEXXUS Days:

  • Mimořádná sleva na úrokové sazbě platná pro projekty nabízené v rámci LEXXUS DAYS
  • Možnost zajistit si nízkou sazbu již dnes a čerpat hypotéku až později
  • Nulový poplatek za zpracování hypotéky
  • Nulový poplatek za správu hypotéky
  • Odhad bytu zdarma

Specialista HYPOASISTENT poradí s výběrem typu úrokové sazby a pomůže s kompletací dokumentů potřebných pro schválení úvěru.

K rychlému orientačnímu výpočtu hypotéky Vám poslouží hypoteční kalkulačka umístěná na webových stránkách www.hypoasistent.cz.

 

Kontaktujte nás

Kdo jsme ?

Jsme jediný specializovaný prodejce novostaveb v Praze.

LEXXUS – nové byty Praha

Vše na jednom místě.

Přihlašte se k odběru novinek

Email: