Ohlasy klientů – Ročník 2015

S manželem jsme navštívili LEXXUS DAYS, protože jsme hledali nové bydlení a potřebovali s tím pomoci. Velký výběr dostupných bytů na trhu hrál proti nám, nebyli jsme příliš schopní si vybrat to pravé pro nás. Proto jsme ocenili pomoc příjemných agentů, kteří nám na místě pomohli a nabídli profesionální pomoc. Nejenže jsme výrazně zúžili okruh, ale protože jsme podepsali smlouvu do 14 dnů od této akce, získali jsme velkou slevu, za kterou jsme si pořídili krásné doplňky do bytu. Jednoznačně chválíme akci a děkujeme za pomoc!
– Jana Vávrová

Komunikoval jsem s jednou ze zaměstnankyní společnosti Lexxus, bohužel si nepamatuju jméno, nicméně rád bych vyzdvihl vstřícné chování a atraktivní nabídku bytů, ze které se snadno vybírá. Až budu v budoucnu řešit bydlení, plánuji se na vaši firmu obrátit, doufám, že všichni zaměstnanci budou stejně příjemní!
– Marek Vítek

Příjemná akce s ochotným personálem, přátelská atmosféra bez nátlaku na nákup. K dispozici bylo také občerstvení, vše na mimořádně profesionální úrovni, ať už jste se klientem stali či nikoliv, velká spokojenost.
– Roman Kučera

Přestože jsme si nedokázala tak rychle vybrat, abych získala slevu při podpisu smlouvy, návštěvy akce Lexxus days rozhodně nelituji. V přátelském prostředí jsem získala veškeré informace a zjistila možnosti a nabídky na realitním trhu. Profesionální jednání jednoznačně hraje pro společnost Lexxus.
Barbora Radová

Děkujeme, líbilo se nám tu moc, všechny informace pohromadě, možnost získat slevy a všichni velmi milí a nápomocní, jestli si nevybereme do příštího roku a akce bude zase, rádi opět přijdeme!
Kateřina Hornová

Již finalizujeme podklady pro podpis smlouvy, zatím mohu říct, že akce i profesionalita organizátorů byla na jedničku. I prostředí bylo velmi příjemné, k dispozici občerstvení a jako milé překvapení tipovací soutěž o super ceny. :-)
Petr Smetana

Běžně na takové akce nechodíme, ale shodou náhod jsme již měli vybraný pozemek, který jsme chtěli koupit, takže účastí na této akci jsme získali navíc slevu – akce přitom byla bez vstupného a navíc zde bylo k dispozici zdarma občerstvení.
Karel Pech

Bylo to super, příjemné prostředí i lidi, děkujeme!
Svatopluk Vodička

Vybrat si byt považuji za nejdůležitější rozhodnutí v životě. Proto jsem ocenila možnost poradit se s profesionály, kteří se mi nesnažili za každou cenu prodat byt, ale opravdu se zájmem zjišťovali mé potřeby a nabídli adekvátní výběr. Zda nakonec bude jeden z nich mým budoucím domovem, si nejsem jistá, jedno ale vím, společnost LEXXUS splňuje veškerou profesionalitu, kterou bych od realitní kanceláře čekala, k tomu navíc oceňuji velmi milé a vstřícné jednání.
 Jarmila Eicherová

Zajímavá akce, kterou jsem i přes počáteční nezájem s manželkou navštívil, překvapila má očekávání. Příjemné prostředí, milí lidé a atraktivní nabídka realit na výborných adresách, včetně těch finančně dostupných. Zaujali nás především rezidenční projekty, které jsou postaveny s citem a ohledem na okolní prostředí. Šíři nabídky a ceny jen těžko jiná firma porazí, Lexxus se ukázal jako jednička na trhu, všechna čest.
Mirek Kratochvíl

Kontaktujte nás

Kdo jsme ?

Jsme jediný specializovaný prodejce novostaveb v Praze.

LEXXUS – nové byty Praha

Vše na jednom místě.

Přihlašte se k odběru novinek

Email: