REALCITY

logo-300x73

Již 14. rokem se snažíme pod fungující značkou REALCITY účinně propojit širokou veřejnost s nejlepšími profesionály v oboru realit. Jako významné vydavatelství šíříme prostřednictvím všech našich vysoce sofistikovaných a uživatelsky přívětivých komunikačních kanálů potřebnou osvětu v oblasti realit, zprostředkováváme aktuální dění a přinášíme nejucelenější nabídku nemovitostí na Českém trhu. Naší snahou je nabídnout kvalitní produkty a služby, o což se stará náš profesionální tým v součinnosti s jedinečnou koncepcí REALCITY, která vznikla před 20 lety ve Francii a úspěšně funguje v mnoha evropských zemích.

www.realcity.cz

MULTIMEDIA SOLUTION s.r.o. a časopis REALCITY

 

 

21Propojujeme světy

Již 14. rokem se snažíme v rámci oboru realit pomáhat lidem najít spokojené domovy. Jako významné vydavatelství šíříme prostřednictvím našich periodik potřebnou osvětu v oblasti bydlení, realitního trhu a v rámci financování s tím spojeného. Naším hlavním cílem je účinně propojit širokou veřejnost na straně jedné s nejlepšími profesionály v oboru na straně druhé. Po celou dobu své působnosti se snažíme nabízet profesionální a vysoce kvalitní produkty a služby všem zákazníkům, o což se stará náš tým v součinnosti s jedinečnou koncepcí REALCITY, která vznikla před 20 lety ve Francii a úspěšně funguje v mnoha evropských zemích. Máme radost, že se všechny naše cíle dosud podařilo naplnit.

 

 

11Nabízíme víc než ostatní

Na českém trhu působíme od roku 2001. Naší primární specializací jsou inzertní periodika určená profesionálům v oblasti nemovitostí. V současné době vydáváme tři regionální tituly s jednoznačně nejobsáhlejší nabídkou nemovitostí. Časopis REALCITY oslovuje více než 1,5 milionu zájemců o reality. Nemalou zásluhu na tom má naše vlastní rozsáhlá distribuční síť, kterou disponujeme a kterou obhospodařuje náš profesionální distribuční tým.

 

 

31Určujeme směr

Prakticky od začátku naší působnosti intenzivně mapujeme trendy v oblasti bydlení, moderních technologií a investujeme do špičkových výzkumů, abychom mohli nabídnout realitním kancelářím a dalším profesionálům nejefektivnější komunikační kanály, díky kterým i oni naplní své cíle. Zároveň se snažíme pro klienty najít a zprostředkovat nejkratší a zároveň nejspolehlivější cestu, která povede k vyhledání odpovídající nemovitosti. Díky tomuto našemu vysoce sofistikovanému systému jsme považováni za absolutního průkopníka moderních a fungujících služeb v oboru, ve kterém se pohybujeme.

 

 

Vydistribuovali jsme přes 50 milionů časopisů po celé ČR.
41

  • Úspěšně jsme propojili další komunikační média (web, mobilní aplikace). Provozujeme specializovaný realitní server www.realcity.cz, kde najdete více než 100 tisíc denně aktualizovaných nabídek nemovitostí od realitních kanceláří z celé České republiky.
  • Jsme tvůrcem první speciální realitní iPad aplikace REALCITY MAG.
  • Od roku 2012 vydáváme nový unikátní titul, který v ČR dosud chyběl, Luxusní nemovitosti, který s ohledem na svou vyhraněnou cílovou skupinu svou speciální distribuční síť a unikátní design.
  • Vizitkou naší profesionální práce a servisu jsou spokojení partneři, kteří s námi spolupracují již řadu let.

Kontaktujte nás

Kdo jsme ?

Jsme jediný specializovaný prodejce novostaveb v Praze.

LEXXUS – nové byty Praha

Vše na jednom místě.

Přihlašte se k odběru novinek

Email: